Вхід на сайтДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

7c2498bb-e357-464e-9a93-f2a03f36dfbb-300x277

25 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко. Час проведення може бути змінено.

 

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua


Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

День Гідності та Свободи

IMG-d2b04371fb112b85f40c8ea65a4b1b65-VСьогодні, 21 листопада,  вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

В цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше...

 

Звернення тимчасово виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи!

154721 листопада 2020 року ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

Детальніше...

 

Покращення якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет, – Марина Лазебна

17 листопада Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела робочу зустріч з генеральним директором ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна”, доктором медичних наук, професором, Героєм України Володимиром Козявкіним.

Під час зустрічі були обговорені питання забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю в Україні та механізм взаємодії у цьому напрямку. „Досягнення результатів у покращенні якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет”, – зазначила Марина Лазебна.

Володимир Козявкін є автором принципово нової технології лікування хворих з органічними неврологічними ураженнями – системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, відомої в світі як „Метод професора Козявкіна”. Цей Метод був розроблений в Україні понад 30 років тому, і з того часу понад 70 тисяч пацієнтів з України та багатьох інших країн світу пройшли курс реабілітації за цією системою. На сьогодні в Україні понад 12 тисяч дітей з дитячим церебральним паралічем (ДЦП). З 2019 року Мінсоцполітики запровадило механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”.

Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей закладам охорони здоров’я, реабілітаційним установам, підприємствам тощо, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, незалежно від форми власності.

Станом на 01 листопада 2020 року в реабілітаційній установі ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна” проведено реабілітаційні заходи 1310 дітям з інвалідністю. Зазначаємо, що проектом Державного бюджету на 2021 рік передбачається збільшення видатків на реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики відкрите для співпраці та втілення найкращих практик, які сприятимуть підвищенню якості надання реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю.

 

Прем’єр-міністр: Уряд розподілив субвенцію регіонам для 243 об’єктів соціальної інфраструктури

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 18 листопада вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр обговорив з Віце-президентом ЄІБ закупівлю Україною вакцини проти COVID-19

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 18 листопада провів онлайн-зустріч із Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Терезою Червінською. Сторони обговорили фінансування спільних інвестиційних проектів та розширення співпраці за рахунок нових програм.

Детальніше...

 

Виступу заступника Міністра охорони здоров'я України Ярослава Кучера

- Про статистику та роботу контакт-центру МОЗу з питань коронавірусу http://ftp.kmu.gov.ua/18.11.2020/18.11.2020_Y.Kycher_pro_statistiky_ta_roboty_kontakt-centry_MOZ.mp4

 

Детальніше...

 

Виступ Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова

- М. Степанов про статистику щодо ситуації поширення COVID-19 та розгортання госпіталів http://ftp.kmu.gov.ua/17.11.2020/17.11.2020_M.Stepanov_pro_statistiky_ta_rozgortannia_shpetaliv.mp4

Детальніше...

 

Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України

image_17a6a

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Вітаю вас із Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку України.

Бажаю завжди отримувати такі ж яскраві і різноманітні емоції, як пісні на радіо і сюжети на телебаченні.

Детальніше...

 

Коментар професора, лікаря-анестезіолога С.Дуброва щодо карантину вихідного дня

За посиланням коментар професора, лікаря-анестезіолога Сергія Дуброва щодо карантину вихідного дня:

Детальніше...

 

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

small-zEzze_16_2З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю.

Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.


З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай ваша досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих посівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Нехай і надалі Богуславська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.


З повагою та вдячністю т.в.о. голови райдержадміністрації Олександр САЛАТА

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси