Вхід на сайтСтан завданих збитків Богуславського району на 19.07.2012

Стан завданих збитків Богуславського району на 19.07.2012 після буревію який пройшов 15-16.07.2012 року

246-дерев на автодорогах та в приватному секторі

14-листів плоского шиферу

3-х -будинках впала стеля

39-м/кв металопрофіля

Детальніше...

 

Прийом громадян

18 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів прийом громадян. Під час якого жителі району порушували питання освіти дітей, соціального захисту, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Наслідки буревію

Богуславська райдержадміністрація повідомляє, що станом на 10годину 17.07.2012р. в м. Богуславі та Богуславському районі по наслідкам буревію були проведені слідуючі роботи :

Повністю відновлені лінії високої напруги;

Детальніше...

 

Хохітва — материнського тепла край

  020Ці поетичні рядки якнайкраще відображають ті почуття, з якими жителі гостинної Хохітви минулої неділі, саме між двома грозовими дощами, приймали гостей на родинне свято — День села, що традиційно проводиться в липні. А їх зібралося немало: голова Богуславської райдержадміністрації Б. А. Дубас із заступником О. П. Салатою, голова районної ради М. В. Висотенко, заступник міського голови Ю. М. Лелека — вони привітали громаду, побажали щастя, здоров’я і всіляких гараздів. Керівник ТОВ «Богуславка-Агро» Ф. В. Бердило прибула на свято із приємним сюрпризом — товариство виділило кошти на облаштування дитячого спортивного майданчика, який на днях почнуть монтувати у Хохітві. І запропонувала трохи під коректувати дату проведення свята: поєднати його із обжинками, щоб можна було на урочистостях вшановувати трудівників, підбивати підсумки і, як сказала Франя Вікторівна, продовжити приємну традицію проводити лотерею, де призами будуть і зерно, і борошно, і цукор, і теля чи кабанчик.

Детальніше...

 

Доторкнулися до святині

Приємною несподіванкою для нас, учасників художньої самодіяльності Медвинського сільського будинку культури, стала екскурсія до Почаївської Лаври, яку організували президент благодійного фонду «Родина» Олександр Онищенко, голова Богуславської РДА Б. А. Дубас, голова районного осередку Партії регіонів Л. М. Кипиченко і сільський голова П. В. Листопад.

Детальніше...

 

Олександр ОНИЩЕНКО став кавалером ордена Святого Миколая Чудотворця

img_0986Президент Благодійного  фонду «Родина»  Олександр ОНИЩЕНКО отримав високу нагороду – Орден  Св. Миколая Чудотворця. Подібний орден заснований для вшанування благодійників. Високу церковну відзнаку вручив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир:

- За моїм проханням Олександр ОНИЩЕНКО профінансував оздоровлення  важкохворих дітей у Криму. 27 дітей з Київщини відпочивали та лікувалися  у спеціалізованому пансіонаті. Взагалі, ОНИЩЕНКО повсякчас підтримує та втілює церковні програми, стабільно допомагає православній церкві.

Детальніше...

 

Управлінням праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації інформує

Станом на 13.07.2012

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН:

1.Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2.Контроль за станом  виробничого, невиробничого травматизму в районі по підприємствах.

3.Проведено перевірку згідно ЗУ Про охорону праці та оплату праці  спільно з районною СЕС: ФОП Книжник, ФОП Линенко, ФОП Зігіналов.

4.Проведено перевірку інформації УПФ щодо виплати з/плати  «Богусіл» та ТОВ «Плюс ЛТД»

5.Підготовлено та передано до РДА щотижневий моніторинг по виплаті заборгованості по з/платі.

Детальніше...

 

День села

07 липня 2012 року в селі Мисайлівка Богуславського району було проведено свято «День села», яке традиційно відбулося в мальовничому куточку села, на березі річки Рось.

На свято прибули шановані гості : земляк , депутат 4 скликання Верховної Ради, депутат обласної ради Бондаренко Григорій Іванович, голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Богдан Антонович з першим заступником Резніченком Анатолієм Леонідовичем, які виступили з привітанням.

Детальніше...

 

Прийом громадян

11 липня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів виїзний прийом громадян в с.Ісайки, під час якого жителі села порушували питання соціального захисту, поліпшення житлових умов, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Озиму пшеницю зібрано на половині площ

Незважаючи на неймовірну спеку, урожай пшениці радує — по 40 ц видає кожний гектар. Хлібороби ТОВ «Богуславка-Агро» (с. Хохітва) зібрали урожай озимої пшениці на 70% наявних площ, ТОВ «Добробут-плюс» (с. Побережка) — на 61%, ПОСП «Іванівське» та ПП «Нива» с. Синиця — на 58%.

Урожай збирають 47 комбайнів. Темпи жнивних робіт досить високі. На черзі — збирання ячменю. Якщо буде сприятлива погода, зернові жнива в районі завершаться за 10-12 днів.

Керівники агроформувань повинні ретельно дбати про безпеку праці тих, хто зайнятий на жнивах, а також — пожежну безпеку. Кожне поле має бути обкошеним і обробленим. Суворо забороняється спалювання стерні і пожнивних решток; у полі, де жнивують комбайни, повинна чергувати пожежна техніка, аби не втратити уже готовий вирощений урожай.

 

Апаратна нарада

09 липня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, в.о. міського голови В.Литвином, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб: про виконання та наповнення бюджету;

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси