Вхід на сайтЖителі Київської області заборгували за розподіл газу понад 71 млн грн

Станом на 6 жовтня 2020 року населення Київщини заборгувало за доставку газу понад 71 млн грн. Найбільше – понад 25 млн грн мають сплатити жителі Києво-Святошинського району. Заборгованість Васильківського району складає 6,6 млн грн. По 5 млн заборгованості налічується у жителів Білоцерківського, Броварського та Бориспільського районів.

«Ситуація з підготовкою до опалювального сезону є вкрай критичною, адже існуюча заборгованість за доставку газу може перешкодити плановим ремонтним роботам та призвести до зриву опалювального сезону. Сплачуючи за газ, споживач інвестує у свій комфорт. Адже плата за розподіл – це не «гроші за труби», як у нас прийнято називати. Це необхідні кошти для утримання газового обладнання та мереж, їх осучаснення, виконання капітальних реконструкцій та поточних ремонтів, підтримка належного тиску газу, аби газ був доставлений до кожного споживача» - розповідає Руслан Писанко директор технічний АТ «Київоблгаз».

Суттєва частина плати за розподіл газу спрямовується на роботу аварійно-диспетчерської служби «104», яка в режимі 24/7 захищає життя та безпеку усіх користувачів газу, пов’язану з роботою газових пристроїв.

Детальніше...

 

НАРАДА

0-02-0a-e95bc8c1d69e4da214450da1471abc363fa706fe355085fedd8f0545bdcf64b3_52843e5e

6 жовтня  2020  року під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ  відбулася  нарада  за участю сільських голів  Богуславського району та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації

 

Т.в.о. голови  райдержадміністрації  Олександр САЛАТА та керівник апарату Олександр НОВОСВІТНИЙ довели до відома присутніх інформацію про ПОРЯДОК здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів 25 жовтня 2020 року затверджений      постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 846.

Учасники зустрічі також обговорили  питання щодо виконання постанови ЦВК від 08.08.2020 № 164 «Про вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями, види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів».

Детальніше...

 

Відновлювані джерела енергії для домогосподарств

PV_house_ua

Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – "Чиста" енергія для Вашої родини".

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.

Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:

  • сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
  • теплові насоси або твердопаливні котли – для опалення;
  • геліоколектори – для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Детальніше...

 

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

osШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Тож нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району

0-02-05-cb90e7df84d073ac122b288fdb1794c9596d54236505fcc1010717158521484f_2391ef8b30 вересня 2020  року під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району. Під час засідання було розглянуто 6 справ.  По 5 заявам  прийнято позитивне рішення.
 

Бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек

0-02-05-9978a964d1f176a3eba7bbe36fd498d15ee376cac523c8f5f244ad44bd12dd42_21e631a1

Уже дванадцять два роки поспіль 30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день ми відзначаємо високу місію бібліотеки та бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів.

 

Не  винятком  і цьогоріч стало    відзначення професійного свята  Богуславкою   централізованою бібліотечною системою. Цього року також виповнилося 100 років  від дня заснування першої книгозбірні в Богуславському районі.


Всіх   присутніх в залі працівників бібліотек привітав  т.в.о.  голови  Богуславської   РДА  Олександр САЛАТА, заступник голови районно ради Анатолій РЕЗНІЧЕНКО, керівництво Богуславської ОТГ, депутати районної ради.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток бібліотечної системи  району та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек від  імені  районної  державної  адміністрації  та  районної  ради  керівник апарату Олександр НОВОСВІТНИЙ   вручив  грамоти кращим працівникам бібліотечної системи району.

Детальніше...

 

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

KK0NspMH

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної  спадщини, освіти,  науки і культури.

Щиро дякуємо Вам, дорогі  наші бібліотекарі, за Вашу  благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури!

Впевнений, що  Ваш високий професіоналізм і творче ставлення  до справи й надалі будуть  допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний  потенціал.


Бажаємо Вам міцного здоров’я, енергії,  добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!

З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

До Дня усиновлення

b51da941a2e88674786ed2ce4f7d138f

За інформацією служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації на даний час на обліку перебуває 71 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. З них 67 виховуються у сімейних формах (опіка, піклування – 55 дітей; прийомна сім’я – 6 дітей; дитячий будинок сімейного типу – 6 дітей). 3 дітей є вихованцями спеціалізованих обласних будинків дитини. 1 дитина влаштована на повне державне забезпечення до професійно технічного навчального закладу.

Станом на 30.09.2020 на обліку, що підлягають усиновленню у службі перебуває 13 дітей (6 – дівчаток та 7 хлопчиків) віком від 3 до 5 років - 1 дитина, від 6 до 10 років – 1 дитина, від  11 до 17 років – 11 дітей. Серед них 4 дитини з особливими потребами. 12 дітей влаштовані до сімейних форм виховання (прийомні сім’ї та  дитячий будинок сімейного типу) 1 дитина знаходиться на повному державному забезпеченні у навчальному закладі.

На обліку кандидатів в усиновлювачі у службі перебуває 2 подружні пари та одна одинока громадянка (всі до 40 років), які бажають усиновити дітей від 2 місяців до 8 років .

Протягом 2020 року однією подружньою парою було усиновлено 2 дитини (сестрички віком від 6 до 10 років).

Детальніше...

 

29 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ

652123_view.thumbnailБабин Яр - одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941-го року, по офіційним історичними свідченням, там розстріляли майже 34 тис. євреїв, з інших джерел лише за 5 днів розстріляли там майже 150 тисяч. Це були не лише жителі Києва, а і біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на порятунок.

29 вересня 2020 року виповнююся 79- роковини від початку однієї з найбільших трагедій ХХ століття – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві, вчинених у 1941 – 1943 роках.

Тоталітарні режими, що панували у минулому столітті, знищували людей за ознаками етнічної, расової, культурної, релігійної та класової приналежності на всій території України.

Пам'ять про жертви, які були спричинені ксенофобією, расизмом та ідеологією фашизму і тоталітаризму, має слугувати пересторогою для недопущення подібних страшних злочинів проти людяності у майбутньому та водночас сприяти консолідації українського суспільства.

Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!

Пам’ятаємо та будемо пам’ятати...

 

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

119650009_2357916234516511_6327842037341928523_n

29 вересня відбудеться пресконференція Василя Володіна, присвячена 100 дням його роботи на посаді голови Київської обласної державної адміністрації.

Під час заходу очільник Київщини повідомить про актуальний стан справ в

– економіці області
– реалізації програми Велике Будівництво
– залученні інвестицій.

Місце проведення: центр надання адміністративних послуг “Готово”, вул. Генерала Алмазова, 11, м. Київ.

Початок заходу: 9.00

Акредитація ЗМІ відбувається за тел. +380975703495 до 17.00 28 вересня.

Під час зустрічі обов’язкове використання засобів особистого захисту.

29 вересня відбудеться пресконференція Василя Володіна, присвячена 100 дням його роботи на посаді голови Київської обласної державної адміністрації.

Під час заходу очільник Київщини повідомить про актуальний стан справ в

– економіці області
– реалізації програми Велике Будівництво
– залученні інвестицій.

Місце проведення: центр надання адміністративних послуг “Готово”, вул. Генерала Алмазова, 11, м. Київ.

Початок заходу: 9.00

Акредитація ЗМІ відбувається за тел. +380975703495 до 17.00 28 вересня.

Під час зустрічі обов’язкове використання засобів особистого захисту.

 

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Богуславщини!

1474992913

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято люди, які присвятили своє життя роботі з  дітьми.


Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.


Дорогі працівники дошкільного виховання: завідуючі, вихователі, помічники, методисти, музичні керівники! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом. Хай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю. Міцного Вам здоров’я, творчості й наснаги. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси