Вхід на сайтПривітання т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра САЛАТИ з Днем підприємця

imgfb9639ac2d066b66dadee4185a780082-600x336

Шановні підприємці Богуславщини!


Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої  держави та, зокрема, Богуславського району.

Висловлюю глибоку повагу та вдячність підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких неможливо уявити благодійну діяльність у районі.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки Української Армії, вирішують проблеми забезпечення наших воїнів-земляків засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами.

Щиро бажаю успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

Детальніше...

 

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону

 

dron

Дмитро Дронов ініціював проведення спільних нарад з керівниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у районах Київської області. Головним завданням обговорень стане визначення перешкод, що можуть завадити у підготовці до опалювального періоду. Заходи планують провести до кінця вересня.

​ На нарадах розглянуть питання приведення систем газопостачання об’єктів бюджетної сфери та ТКЕ у відповідність до вимог ПБСГ та Кодексу ГРМ. Окрему увагу буде приділено новаціям законодавства у сфері ринку природного газу та забезпеченню своєчасних розрахунків з Оператором ГРМ, тобто погашення існуючої заборгованості, яка перешкоджає своєчасній підготовці до зимового періоду.

 

 

Київоблгаз: через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон

gaz

На 1 вересня населення Київщини заборгувало за послуги розподілу газу понад 76 млн. грн., з них найбільше 26 млн. грн. у Києво-Святошинському районі. Жителі Васильківщини мають сплатити понад 9 млн. грн. Більш ніж по 5 млн. грн. винні у Бориспільському, Броварському та Білоцерківському районах.

У компанії пояснюють, накопичення боргів викликано розпорядженням Кабінету Міністрів України про заборонену під час дії карантину і протягом 30 днів після його скасування призупиняти газопостачання.

«По закінченню карантинних дій всі стоятимуть перед необхідністю сплати за використані послуги, у іншому випадку компанія буде вимушена припинити постачання газу. Споживачі мають розуміти, чим більше зросте борг, тим складніше його погасити.До того ж доведеться відшкодовувати витрати за припинення і відновлення газопостачання» - пояснює голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов.

Детальніше...

 

Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

0-02-0a-e6b5e956192b29bd2974db98012948564b1ba1a3c948a830f32d654bde19ff2e_1f0e74802 вересня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати   проведено позачергове  засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


На порядку  денному розглядалося питання:

- Про стан пожежної та техногенної безпеки відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації щодо готовності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до роботи в новому 2020-2021 навчальному році.

Детальніше...

 

Із 1 жовтня монети 25 копійок та банкноти гривні старих зразків, уведені в обіг до 2003 року, перестануть бути платіжним засобом в Україні та ​будуть вилучені з обігу​.

nomПро вилучення з обігу 25 копійок

  • Монети 25 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з обігу з 01 жовтня 2020 року. Тобто ними не можна буде розраховуватися за товари чи послуги.

  • Чому? Тому що зараз 25 копійок не розмінюються через вилучення з обігу монет номіналами 1, 2 та 5 копійок, що відбулося торік. Завдяки їх вилученню з обігу ця проблема вирішиться.

  • Але це не привід для хвилювання. Громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти ці монети на монети та банкноти інших номіналів, кратних 10 копійкам, упродовж наступних трьох років:

- упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2021 року включно – в усіх відділеннях українських банків;

- упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2023 року включно – у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль, ПУМБ).

Про вилучення з обігу застарілих банкнот

  • Банкноти гривні старих зразків, уведені в обіг  до 2003 року, перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з обігу з 01 жовтня 2020 року. Тобто ними не можна буде розраховуватися за товари чи послуги.

  • Чому? Надто велика різноманітність банкнот і монет призводить до плутанини в гаманцях та зайвого часу під час здійснення розрахунків.

  • Але це не привід для хвилювання, якщо ви маєте такі банкоти. Громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти їх банкноти на монети та банкноти інших номіналів та зразків упродовж наступних трьох років:

- упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2021 року включно – в усіх відділеннях українських банків;

- упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2023 року включно – у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль, ПУМБ).

Про активніше виведення з обігу паперових 1, 2 гривневих банкнот

Детальніше...

 

Богуславщина поповнилась ще одним об’єктом спортивної інфраструктури

0-02-0a-e2a19ed3b4eab80286d900c89fe901c3272ace1670229cb707ca42eb2826d13e_cf2d2abb

Сьогодні, 2 вересня 2020 року, в  м.Богуслав по вулиці Інтернаціональна, 17 (КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледжім. І.С.Нечуя-Левицького")  урочисто відкрили поле  для міні-футболу зі штучним покриттям розміром 42*22 м.

 


З цією радісною подією студентів КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького"  привітав  директор навчального закладу, депутат Київської обласної ради Станіслав ЛИСАК, начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій ТИМОФЄЄВ та т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА.


Реалізація даного проєкту проходила  в  рамках обласної   програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 

75-та річниця закінчення Другої Світової війни

З0-02-0a-acf58f0748413dcc6ee2e50e63be13b5b3936f5872120b910d51202f55c1fb25_e7ea7e метою збереження пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років Верховною  Радою  України 9 квітня 2015 року прийнято Закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».


Саме в цей день, 2 вересня, 75 років тому, закінчилась Друга Світова війна. Це була найтрагічніша подія XX століття, що лишила глибокий слід у свідомості мільйонів людей, які живуть на різних континентах і говорять різними мовами. Масштаби цієї трагедії не мали аналогів у світовій історії.

Сьогодні т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександр САЛАТА, заступник голови Богуславської районної ради Анатолій РЕЗНІЧЕНКО та голова Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО хвилиною мовчання  та покладанням квітів до Меморіалу  Слави вшанували подвиг воїнів,  загиблих у роки війни, всіх, хто загинув захищаючи рідну землю.


Сьогодні діти і внуки героїв Другої Світової відстоюють Незалежність своєї Держави.


Вічна пам'ять та слава Героям!

Детальніше...

 

Навчальний рік традиційно стартує 1 вересня, але формат залежатиме від епідеміологічної ситуації

Як триває підготовка шкіл до нового навчального року, які є особливості організації навчання під час карантину та ініціативи МОН щодо цього – про це йшлося 2020 року під час пресконференції щодо початку нового 2020/2021 навчального року.

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет звернув увагу на те, що заклади комунальної власності підпорядковані сільським, селищним, міським радам.

1 вересня розпочнеться навчальний рік. Дуже важливо, щоб здобувачі освіти навчались у безпечних умовах. Організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти – це повноваження місцевих органів влади та засновників. Тому місцева влада повинна забезпечити заклади освіти усім необхідним, а саме – засобами дезінфекції, миючими засобами та захисними масками", – наголосив Сергій Шкарлет.

Т.в.о. Міністра зазначив, що станом на 1 серпня існує 8,5 млрд грн залишків освітньої субвенції. МОН інструктивним листом передбачило можливість їх використання для організації безпечних умов навчання та надання певних надбавок для викладачів, у яких буде збільшений обсяг роботи у зв’язку з підготовкою до дистанційного навчання.

До того ж, МОН рекомендувало засновникам закладів освіти:

  • забезпечити безперебійне водо-, електро-, газо- та теплопостачання шкіл;

  • забезпечити підвезення у сільській місцевості учнів та педагогів до шкіл, а також у зворотному напрямку до місця проживання;

  • створити умови для організації харчування учнів, належного питного режиму тощо.

Натомість директори шкіл мають створити умови для соціального дистанціювання та уникнення скупчень, а також обладнати місця для обробки рук антисептиком та збору використаних масок і рукавичок.

Для цього МОН підготувало алгоритми дій директора у разі виявлення в учня або персоналу ознак гострої респіраторної хвороби.

Детальніше...

 

79,2% вступників отримали рекомендацію до зарахування в омріяні виші – попередні результати вступної кампанії 2020

31 серпня під час пресбрифінгу за участю т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета щодо початку нового 2020/2021 навчального року оголошені попередні результати вступної кампанії 2020.

Цього року на місця державного або регіонального замовлення по 1-му та 2-му пріоритетах прийнято 49 тис. 277 заяв до закладів вищої освіти або 79,2% вступників отримали рекомендації, тобто мали змогу вступити до найбільш омріяних ЗВО. У 2019 році цей показник становив 75,4 %.

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

unnamed44

Дорогі наші діти, батьки та педагоги!
Прийміть щирі вітання з Днем знань!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті.

Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати. Сьогодні маємо інший  режим не лише освіти, а й життя. У зв’язку з поширенням  коронавірусної  інфекції  та складною   епідемічною ситиацією в Україні,  учні та  навчальні заклади мусять виконувати низку вимог. Головне наше завдання - це максимальне вжиття всіх можливих заходів, аби зберегти життя і здоров'я людей,  адже здоров’я – це найцінніший людський дар.

Я розумію, що емоції дітей в та їхніх батьків, для яких перше вересня більше ніж свято, не можна замінити «смайликами» чи постами у соцмережах. Бо саме емоції — це те, що нас об’єднує.  Але ми усі маємо призвичаїтись до нових умов життя.

 

Детальніше...

 

Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації

zasydannya31 серпня  2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати   проведено позачергове  засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


На порядку  денному розглядалося питання:

- Про протиепідемічний стан на території Київської області та Богуславського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси