Вхід на сайтЗ Днем Державного Прапора, Україно!

0-02-0a-cd645b2abf0825fec100ba47a35307a53ed72a70ea9dfff4d37a45b4156d1470_eb950600

Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України. Синьо-жовті кольори є кольорами героїчної боротьби, незламності і державного будівництва українців. Тому під час набуття Україною незалежності у 1991 році практично ні в кого не виникало сумнівів, що Державний  Прапор України має бути саме синьо-жовтих кольорів.

 

З нагоди свята в м. Богуслав відбулися урочисті заходи в яких взяли участь т.в.о. голови Богуславської  райдержадміністрації Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, голова Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО, учасники антитерористичної операції, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних об’єднань, установ, підприємств та організацій міста, громадськість, ЗМІ.

Керівництво міста та району відкрили урочисту частину заходу та щиро привітали усіх присутніх  з Днем Державного Прапора України, який було піднято під звуки Державного Гімну України.

Детальніше...

 

Вебінарі «Особистий бренд керівника»

З метою інформаційної підтримки підприємницької діяльності малого і середнього бізнесу Київської області в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2019-2020 роки для представників бізнесу «Успішний бізнес - стабільна економіка Київщини» департамент економіки і цифровізації Київської обласної державної адміністрації продовжує проведення циклу вебінарів.

Пропонуємо долучитися до участі у наступному вебінарі «Особистий бренд керівника», який відбудеться: 25.08.2020 об 12.00 год.

 

Анкету для реєстрації учасників вебінару розміщено за посиланням:

http://bit.ly/bizvebinar

 

Дорогі жителі Богулавщини! Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

den_nezalejnoctiСиньо-жовтий прапор – це символ нашої державності, свободи і незалежності, наших споконвічних цінностей: мирного неба та щедрої пшеничної ниви. Під жовто-синім стягом Український народ здобув свою самостійність. Відзначаючи 29-ту річницю Незалежності нашої держави ми як ніколи усвідомлюємо її справжню цінність! У такий непростий час для України для кожного українця слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання.


Низько вклоняємось усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу. У своїх молитвах згадаймо у ці дні всіх тих, яких уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої ДЕРЖАВИ.

Детальніше...

 

Комісія ТЕБ та НС переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 20 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«14 регіонів перевищили рівень захворюваності нових випадків на 100 тисяч населення за останні два тижні. Тому ми маємо 14 червоних зон, 75 - помаранчевих, 106 - жовтих», - про це повідомив Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я-головний санітарний лікар України.

 

До "червоної зони" буде віднесено:

місто Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

місто Самбір Львівської області;

місто Біляївка Одеської області;

міста Дубно та Острог, Костопільський, Радивилівський та Рівненський район Рівненської області;

місто Чернівці, Заставнівський та Кіцманський район Чернівецької області.

Детальніше...

 

Укладено договір концесії морського порту “Ольвія”

Сьогодні, 20 серпня, в онлайн-режимі за присутності Міністра транспорту та комунікацій Катару Джасіма Аль Сулейті передано в концесію другий морський порт в Україні - спеціалізований порт “Ольвія” у Миколаєві.

 

У рамках цього проєкту до роботи в Україні залучається провідний світовий оператор з великим досвідом – катарська компанія QTerminals, яка управляє найбільшим торговим портом Катару - Хамад вартістю понад 7 млрд доларів. Вона інвестує у розвиток порту “Ольвія” близько 3,4 млрд на першому етапі. Всього за 35 років концесії буде залучено до 17,3 млрд грн інвестицій.

 

Це перша пряма катарська інвестиція, друга за обсягом інвестиція після “Криворіжсталі” та одна з найбільших прямих іноземних інвестицій у портову галузь України за всю історію незалежності.  Щорічний концесійний платіж становитиме щонайменше 80 млн грн. Це у 16 разів більше, ніж прибуток порту за минулий рік. Крім цього, ще близько 80 млн грн буде спрямовано на покращення інфраструктури Миколаєва.

 

Концесіонер має забезпечити мінімальний обсяг перевалки вантажів не менше 2,55 млн тонн на рік. А також гарантує збереження робочих місць протягом найближчих 6 років та належний рівень заробітної плати для колективу.

 

Віктор Ляшко: Медичний огляд перед навчальним роком обов’язково проводиться лише для першокласників

Медичний огляд перед навчальним роком проводиться для дітей, які йдуть до першого класу, для всіх інших дітей вони проводяться раз на рік.

Про це на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС зазначив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Дитина повинна пройти медичний огляд один раз на рік. Він прив’язується, плюс-мінус два тижні, до її дня народження. Відповідальність за проходження покладається на батьків, які можуть сконтактувати   з сімейним лікарем і визначити час для проведення огляду», - підкреслив Віктор Ляшко.

Він також наголосив на важливості вакцинування і закликав батьків перевірити календар щеплень дитини: «Це ваш вклад в стримування епідемій на території нашої держави».

Крім того, заступник Міністра додав, що змінено вимоги до носіння педагогічним складом засобів індивідуального захисту. Зокрема, під час проведення уроків вчителям дозволяється одягати захисний прозорий щиток, а не маску.

 

Правила профілактики захворювання на COVID-19

8 безпечних правил, яких потрібно дотримуватись для профілактики захворювання на COVID-19

 

https://fex.net/uk/s/xsrkl23

https://youtu.be/zYE7rw70kwk

 

Робоча нарада

IMG_20200814_11070514 серпня 2020 року під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Олександра Салати відбулася нарада за участю начальника КПБРР «Богуславський ЦПМСД» Пивовар В.Д., начальника управління фінансів Богуславської райдержадміністрації Крюк Л.П., голови Богуславської районної ради Замирайла В.М., представників Богуславської міської ради та голів сільських рад Богуславського районну.

У ході наради обговорено питання організації функціонування та фінансування ФАПів на території сільських ради, які не увійшли в ОТГ, у зв’язку з передачею Центру первинної медицини Богуславській ОТГ.

Детальніше...

 

Засідання тимчасової комісії Богуславської районної державної адміністрації з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

14 серпня 2020 року начальник управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації Володимир Хоменко провів засідання тимчасової комісії Богуславської районної державної адміністрації з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання було заслухано інформацію щодо проведених заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ з 13 боржників згідно переліку суб’єктів підприємницької діяльності наданих Головним управління ДФС у Київській області.

Детальніше...

 

Громадяни України, які досягли чотирнадцятирічного віку, зобов’язані отримати паспорт для самостійного отримання РНОКПП

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), зобов’язана особисто або через представника подати до контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою №1ДР (додаток 2 до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

Відповідно до ст. 21 Закону України від 20.11.2012 року №5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» із змінами та доповненнями, паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Оформлення, видача, обмін паспорта громадянина України, його пересилання, вилучення, повернення державі та знищення здійснюються в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

 

Документи для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та/або тютюновими виробами

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, суб’єкти господарювання (у тому числі іноземні суб’єкти господарювання) мають подати податковому органу заяву на видачу відповідної ліцензії та документ, що підтверджує сплату квартальної суми за таку ліцензію з відміткою банку.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, у якій зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір отримати ліцензію, зокрема, роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), фіскальні номери програмних реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в контролюючих органах.

Звертаємо увагу, що плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями справляється за кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за кожне місце торгівлі.

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.

З метою контролю за сплатою річної плати за ліцензії, суб’єкт господарювання подає контролюючому органу, уповноваженому Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії, копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси