Вхід на сайтbrda

ПРОГРАМА «ЗДОРОВ’Я КИЇВЩИНИ»: НА МЕДИЧНУ СФЕРУ СПРЯМУЮТЬ ПОНАД 2 МЛРД ГРН

92E87AF4-1943-4EC3-94FF-31F675725354-300x200

Депутати обласної ради затвердили програму «Здоров’я Київщини». Вона розрахована на три роки. Загальний обсяг її фінансування склав понад 2 млрд грн, із яких майже 1 млрд – кошти обласного бюджету.

Реалізація програми передбачає кілька важливих напрямів.

Відтак частину коштів спрямують на підтримку хворих. Йдеться про:

•закупівлю препаратів для лікування пацієнтів із рідкісними хворобами;

•забезпечення продуктами лікувального харчування дітей і дорослих, хворих на фенілкетонурію;

•закупівлю медичних виробів для пільгових категорій населення.

Крім того, програма передбачає виділення додаткових фінансів для закладів охорони здоров’я, у тому числі й на оновлення їх матеріально-технічної бази. Це дозволить:

•покращити надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні та онкологічні захворювання, а також пацієнтам, які потребують трансплантації;

•створити комбустіологічну службу для надання допомоги людям із опіками;

•сформувати якісні системи паліативної та хоспісноїдопомоги.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

119650009_2357916234516511_6327842037341928523_n

23 грудня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.


Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

 

У ФОПІВ КИЇВЩИНИ Є ЧАС ПОДАТИ ЗАЯВИ НА ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО 31 ГРУДНЯ

maxresdefault-300x169

По 31 грудня включно підприємці з Київщини можуть подати заяви на отримання матеріальної допомоги. Вона складає 8 тисяч гривень і зараховується на особистий банківський рахунок заявника.

Про це зазначила директорка департаменту економіки та цифровізації обласної державної адміністрації Наталя Погребна сьогодні, 22 грудня.

«Щоб оформити допомогу, потрібно лише авторизуватись на порталі «Дія». Процедура займає буквально 5 хвилин. Проте часу подати заяву в підприємців нашої області залишилось обмаль – їм потрібно встигнути це зробити до кінця року», – зауважила Наталя Погребна.

Покроковий алгоритм дій для подання заяви:

  1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
  2. «Дія» автоматично перевірить дані в реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду України на відповідність умовам виплати.
  3. Підтвердіть своє поточне місце роботи.
  4. Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN. Отримати кошти можна лише на особистий рахунок. Дізнатися IBAN свого рахунку можна за цим посиланням https://thedigital.gov.ua/iban.
  5. Перевірте та надішліть сформовану заяву.
  6. Лист із підтвердженням реєстрації надійде на електронну пошту.

Кошти зареєстрованим підприємцям мають зарахувати до 8 січня.

Більше про підтримку бізнесу та оформлення виплат читайте тут: https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam.

 

 

Засідання комісії ТЕБ та НС

18zasydannya грудня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра НОВОСВІТНЬОГО було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

 

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

 

ПРЕЗИДЕНТ УТВОРИВ РАДУ З ПИТАНЬ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА. НА ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ ДОМОВЛЕНО ЯКНАЙШВИДШЕ ПІДГОТУВАТИ РІШЕННЯ ЩОДО ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ БІЗНЕСУ

c68341db6d0baa7ffb709cb6e30db7c8_1608575154_extra_large-300x200

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 582/2020 «Про Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва» та затвердив її положення.

Згідно з документом, цей консультативно-дорадчий орган при Президентові України створюється з метою сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади й суб’єктів малого підприємництва та їхніх громадських об’єднань.

Головою Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва Володимир Зеленський призначив заступника керівника Офісу Президента України Юлію Свириденко. Вона повинна у п’ятиденний строк внести пропозиції щодо персонального складу Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва.

В Офісі Президента України відбулося перше засідання Ради.

Участь у ньому взяв керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак. Він представив свого нового заступника – Юлію Свириденко, яка координуватиме роботу новоствореної ради.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси