Вхід на сайтbrda

НА КИЇВЩИНІ ВІДКРИЄТЬСЯ ЩЕ ОДНЕ РЕКОНСТРУЙОВАНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

8FB8924C-A26C-49B1-8683-F98C5D0BA3B9-225x300

На Київщині триває реалізація Національного проєкту «Велике будівництво». Незабаром відкриється черговий об’єкт, що реконструюється в рамках проєкту – хірургічний корпус Іванківської центральної районної лікарні. На сьогодні його готовність становить 58%.

В існуючій 2-х поверховій будівлі хірургічного корпусу Іванківської ЦРЛ проводиться капітальний ремонт відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги лікарні. Згідно проєкту у відділенні невідкладних станів влаштовується відділення екстреної медичної допомоги з відповідним обладнанням.

«Незабаром мешканці об’єднаних громад Іванківської та Поліської селищних рад матимуть змогу отримувати якісну медичну допомогу. Адже завдяки сучасному обладнанню лікарі цих районів проводитимуть хворим необхідні обстеження та своєчасно встановлюватимуть діагнози», – каже голова Київської ОДА Василь Володін.

Детальніше...

 

КИЇВЩИНА СТАЛА ПЕРШОЮ В УКРАЇНІ ЗА КІЛЬКІСТЮ СТВОРЕНИХ ДОДАТКОВИХ МІСЦЬ У ДИТСАДКАХ

700055E7-5DFD-43AD-B132-AF7F79E076E6-300x177

Київська область стала лідером в Україні за темпами створення нових місць для дітей у дитсадках у 2020 році. За оперативною інформацією в регіоні створили 2 тис. 745 місць.

Такими є офіційні дані Міністерства освіти і науки України.

Відтак на Київщині розвиток мережі закладів дошкільної освіти здійснювався шляхом:

•відкриття додаткових груп у функціонуючих дитсадках;
•реорганізації закладів освіти зі створенням дошкільних відділень;
•ліцензування приватних дитсадків;
•реконструювання та будівництва.

«Лише за рік нам вдалось забезпечити майже три тисячі дітей із області додатковими місцями в дитсадках. Зокрема це вдалось зробити завдяки реалізації президентської програми «Велике будівництво», у рамках якої ми успішно реконструювали п’ять закладів і побудували ще два «з нуля». Оскільки Київщина розвивається дуже стрімко, розширювати мережу дошкільної освіти будемо й надалі. Це один із пріоритетних напрямів нашої роботи», – пояснив Василь Володін.

Деталі – за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/cogorich-v-ukrayini-zyavilosya-ponad-12-tis-dodatkovih-misc-dlya-ditej-u-ditsadkah-u-serednomu-stvoryuvalisya-33-novih-miscya-shodnya.

Повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації

 

ІФА-ТЕСТИ НА АНТИТІЛА ЗДАЛИ МАЙЖЕ 30 ТИСЯЧ ЖИТЕЛІВ КИЇВЩИНИ

6_main-300x200

29 608 жителів Київщини пройшли ІФА-тестування на антитіла від коронавірусу.

Про це зазначив очільник області Василь Володін сьогодні, 21 грудня.

«ІФА-діагностика дозволяє виявити в крові наявність антитіл від COVID-19. Відповідно, якщо їх рівень високий, у людини є імунітет до хвороби. Наразі таке обстеження пройшли майже 30 тисяч жителів нашої області», – прокоментував Василь Володін.

Він уточнив, що ІФА-тести на Київщині можна здати в восьми медзакладах.

Відтак лабораторії обладнані в  Білоцерківській міській лікарні №3, Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, Київській обласній клінічній лікарні, Київській обласній лікарні, Центральній районній лікарні в Боярці, Бориспільській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, Славутицькій міській лікарні та Київській обласній дитячій лікарні.

 

Увага!

132446457_3543782532409551_4102481795817761366_n

УВАГА!!!

 

23 грудня 2020 року об 11.00 у м. Богуслав буде проводитись перевірка спрацювання системи оповіщення про надзвичайні ситуації шляхом увімкнення елекросирен!


Прохання зберігати спокій!

 

 

Дорогі діти ! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

219784

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.
Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.
Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.
Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.
Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.
Зі святом, дорогі земляки !


З повагою, т.в.о. голови районної державної адміністрації

Олександр НОВОСВІТНИЙ

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси