Вхід на сайтbrda

ПРЕЗИДЕНТ ВИСОКО ОЦІНИВ ПОЗИЦІЮ ВЕНЕЦІАНСЬКОЇ КОМІСІЇ ЩОДО НАСЛІДКІВ РІШЕННЯ КСУ

BB3E85F4-193A-4D02-BB51-B9E64C1B0414-300x208

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у засіданні Європейської комісії «За демократію через право», яке відбулося у форматі відеоконференції.

Глава держави подякував Венеціанській комісії за допомогу Україні в утвердженні ідей верховенства права та конституційних цінностей.

«Наше суспільство знає та поважає Венеціанську комісію як високофахову інституцію, з якою у держави є ефективна співпраця. Впевнений, що нинішній етап нашої взаємодії лише додасть позитиву до такого сприйняття», – зазначив Володимир Зеленський.

Також Президент подякував голові Венеціанської комісії Джанні Букіккіо за розуміння ситуації, яка склалася через рішення Конституційного Суду України від 27 жовтня 2020 року.

«Я вдячний пану Джанні Букіккіо та високоповажним членам Комісії за таку швидку оцінку на мій запит. Дякую доповідачам, які у вкрай стислі строки розібралися з дуже складною ситуацією та підготували важливі, невідкладні висновки», – сказав Глава держави.

Президент солідарний з оцінкою Венеціанської комісії, що рішення Конституційного Суду підриває довіру громадськості до конституційного правосуддя загалом.

Детальніше...

 

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

2018121409021314 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю здоров’я, благополуччя та довгих років життя!


З повагою, т.в.о. голови районної державної адміністрації

Олександр Новосвітний

 

Україна зацікавлена у розвитку діалогу та партнерства з державами, які поділяють демократичні цінності – Президент під час вручення вірчих грамот новопризначеними послами

20cef40990a9fa17007058ce66acf9eb_1607688784_extra_largeПрезидент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Узбекистану, Норвегії, Єгипту, Австралії, Таджикистану, Пакистану, Ємену, Філіппін, Йорданії, Таїланду та Монголії.

«Сьогодні тут присутні посли з чотирьох континентів, і це чергове свідчення того, що Україна прагне розвивати співпрацю з усіма державами світу», – сказав Президент, вітаючи дипломатів з початком місії в Україні.

Володимир Зеленський висловив сподівання на активізацію взаємодії з цими державами на всіх рівнях заради добробуту громадян.

«Перебуваючи на шляху масштабних реформ, Україна щиро зацікавлена у діалозі та розвитку партнерства з кожною з ваших прекрасних країн», – зазначив він і висловив переконання, що завдяки зусиллям новопризначених глав дипломатичних місій відкриватиметься нова сторінка у конструктивних відносинах України з її міжнародними партнерами.

«Україна зацікавлена у розвитку діалогу та партнерства з державами, які поділяють демократичні цінності», – додав Володимир Зеленський.

Детальніше...

 

Україна відкрита для світу як інвестиційна гавань у час змін – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників міжнародної конференції «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», яка відбувається у Києві 11 грудня та присвячена прогресу реформ і покращенню умов для бізнесу в Україні.

Захід, організований урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», зібрав близько тисячі учасників – представників бізнес-спільноти з понад 60 країн світу.

Детальніше...

 

УВАГА! Поліція Богуславщини попереджає про погіршення погодних умов та закликає водіїв утриматися від поїздок на власному автотранспорті

131141622_991160291377293_5105394380151771367_n

У зв'язку з несприятливими погодними умовами, що ускладнюють дорожній рух на автошляхах столичної області, правоохоронці закликають водіїв, по можливості, утриматись, від поїздок на власному авто.

Якщо виникла необхідність у поїздці, дотримуйтесь декількох порад:

- будьте максимально обережні;

- обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволить вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки;

- обов'язково вмикайте ближнє світло фар чи протитуманні фари;

- якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово;

- при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Пішоходи, звертаємось і до вас: дотримуйтесь Правил дорожнього руху. Враховуючи слизьку дорогу, гальмівний шлях автівки збільшується, тому при виході на пішохідний перехід обов'язково впевніться у безпеці. Обов'язково використовуйте світлоповертаючі елементи. Рухайтесь по тротуарах, а якщо вони відсутні – по краю проїзної частини, назустріч транспорту.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси