brda
Держенергоефективності з Міненерго презентували законодавчі ініціативи для енергонезалежності громад та розвитку енергоефективної економікиКурс України на декарбонізацію та сталий розвиток, а також нові законодавчі кроки – усе це презентували Міненерго та Держенергоефективності для понад 900 учасників Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес», який було ініційовано та проведено 24 листопада.
У своєму виступі Перший заступник Міністра енергетики України Ольга Буславець наголосила на тому, що Україна, як і весь прогресивний світ, рухається у напрямку «зеленого» переходу та декарбонізації. Тому особливу пріоритетність мають енергоефективність та «чиста» енергетика.
При цьому, формування та реалізація політики здійснюються із дотриманням міжнародних зобов’язань і принципів Європейського зеленого курсу.
Тож, Міненерго та Держенергоефективності активізувало роботу над законодавчою базою та створенням дієвих інструментів у сфері енергоефективності.
|
Держенергоефективності трансформується у ключовий орган, відповідальний за крос-секторальне підвищення енергоефективності та сталий розвиток України
Під час Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура представив трансформацію Агентства.
З огляду на завдання Європейського зеленого курсу та необхідність нагальних дій спільно з Міненерго ведеться робота не лише над законодавством, а й над оновленням Агентства.
«Нові виклики, пов’язані із світовим трендом низьковуглецевого розвитку і побудовою «чистої» енергоефективної економіки, вимагають дієвих рішень та інструментів для різних секторів. Тому, за нашим задумом, Держенергоефективності має бути основним крос-секторальним органом, відповідальним за реалізацію державної політики «зеленого» переходу та забезпечення сталого розвитку України», - повідомив К.Гура. Серед нових ініціатив, над якими вже працює Держенергоефективності спільно з Міненерго і партнерами:
НА КИЇВЩИНІ ЗАСТРАХУВАЛИ ПОНАД 66% МЕДИКІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З «КОВІДНИМИ» ПАЦІЄНТАМИ
Понад 66% медиків, які надають допомогу хворим на коронавірус, отримали страховку. Йдеться про 2415 осіб. До початку грудня планують застрахувати всіх працівників госпітальних баз.
На цьому акцентували в департаменті охорони здоров’я ОДА сьогодні, 27 листопада. «Страхування – динамічний процес. У нас збільшується кількість перепрофільованих закладів охорони здоров’я, додаються нові медичні команди, тому ми продовжуємо працювати над тим, щоб страховку отримали всі», – пояснили в департаменті. Нагадаємо: цього тижня очільник області провів нараду з керівниками райдержадміністрацій і головними лікарями госпітальних баз. Одне з питань, яке розглянули, стосувалось саме страхування медиків. І Василь Володін закликав вирішити його якомога швидше.
Повідомляє пресслужба КОДА.
|
НА КИЇВЩИНІ МОЖЕ З’ЯВИТИСЬ ЩЕ ВІСІМ ГОСПІТАЛЬНИХ БАЗ
Про це проінформував департамент охорони здоров’я ОДА сьогодні, 27 листопада. Наразі в області «ковідних» пацієнтів приймають 23 лікарні. Вони розраховані 2 185 ліжко-місць. Якщо до переліку госпітальних баз додасться ще вісім медзакладів, мережа інфекційних ліжок розшириться ще на понад тисячу. Зазначимо: наразі госпітальні бази області завантажені на 55,7%. Стаціонарне лікування отримують 1217 пацієнтів. Повідомляє пресслужба КОДА. Запали свічку пам'яті у своєму вікні![]() |