Вхід на сайтbrda

Покращення якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет, – Марина Лазебна

17 листопада Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела робочу зустріч з генеральним директором ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна”, доктором медичних наук, професором, Героєм України Володимиром Козявкіним.

Під час зустрічі були обговорені питання забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю в Україні та механізм взаємодії у цьому напрямку. „Досягнення результатів у покращенні якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет”, – зазначила Марина Лазебна.

Володимир Козявкін є автором принципово нової технології лікування хворих з органічними неврологічними ураженнями – системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, відомої в світі як „Метод професора Козявкіна”. Цей Метод був розроблений в Україні понад 30 років тому, і з того часу понад 70 тисяч пацієнтів з України та багатьох інших країн світу пройшли курс реабілітації за цією системою. На сьогодні в Україні понад 12 тисяч дітей з дитячим церебральним паралічем (ДЦП). З 2019 року Мінсоцполітики запровадило механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”.

Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей закладам охорони здоров’я, реабілітаційним установам, підприємствам тощо, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, незалежно від форми власності.

Станом на 01 листопада 2020 року в реабілітаційній установі ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна” проведено реабілітаційні заходи 1310 дітям з інвалідністю. Зазначаємо, що проектом Державного бюджету на 2021 рік передбачається збільшення видатків на реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики відкрите для співпраці та втілення найкращих практик, які сприятимуть підвищенню якості надання реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю.

 

Прем’єр-міністр: Уряд розподілив субвенцію регіонам для 243 об’єктів соціальної інфраструктури

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 18 листопада вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр обговорив з Віце-президентом ЄІБ закупівлю Україною вакцини проти COVID-19

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 18 листопада провів онлайн-зустріч із Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Терезою Червінською. Сторони обговорили фінансування спільних інвестиційних проектів та розширення співпраці за рахунок нових програм.

Детальніше...

 

Виступу заступника Міністра охорони здоров'я України Ярослава Кучера

- Про статистику та роботу контакт-центру МОЗу з питань коронавірусу http://ftp.kmu.gov.ua/18.11.2020/18.11.2020_Y.Kycher_pro_statistiky_ta_roboty_kontakt-centry_MOZ.mp4

 

Детальніше...

 

Виступ Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова

- М. Степанов про статистику щодо ситуації поширення COVID-19 та розгортання госпіталів http://ftp.kmu.gov.ua/17.11.2020/17.11.2020_M.Stepanov_pro_statistiky_ta_rozgortannia_shpetaliv.mp4

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси