Вхід на сайтВідділ містобудування, архітектури та будівництва

Детальний план території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур

Розпорядження тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації від 11.11.2020 № 233 "Про затвердження «Детального плану  території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Медвинської (колишньої Побережківської) сільської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею  2,0 га»".
 

Генеральний план с. Дибинці

genelani_plan_c._Dubuntsi
 

Громадські слухання

18 серпня 2020 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулись громадські слухання проекту містобудівної документації документа державного планування «Детальний план території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Медвинської (колишньої Побережківської ) сільської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею 2,0 га», в яких прийняли участь відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Богуславської райдержадміністрації, розробники проекту – ТОВ  «А2 ПРОЕКТ»  та  представники громадськості.

Організатор проведення громадських слухань: Богуславська районна державна адміністрація.

Термін проведення громадських обговорень з 16 липня 2020 року по 17 серпня 2020 року.


Громадські слухання проведені згідно із ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року. Інформацію про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту розміщено в районній газеті «Вісті Богуславщини»  №29(11567) від 16 липня 2020 року.


Головний архітектор проекту Марія СИНГАЄВСЬКА представила графічні та текстові матеріали проекту щодо планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території, оцінки впливу планової діяльності на довкілля та заходи, які передбачається вжити для зменшення навантаження на навколишнє середовище при будівництві та експлуатації об’єкту. В ході громадських слухань до проекту детального плану території надійшли  зауваження громадськості щодо зниження навантаження на існуючі під’їзні дороги до об’єкту, зауваження враховані проектною організацією та будуть розроблені проектні пропозиції щодо зменшення навантаження на дороги з метою запобігання руйнування та надання пропозиції інвестору в рамках реалізації проекту відновити під’їзні дороги до об’єкта.

Детальніше...

 

ДПТ в адміністративних межах Москаленківської сільської ради ( за межами населеного пункту с. Москаленки) Богуславського району Київської областіорієнтовною площею 30,0 га для іншого сільськогосподарського виробництва на земельних ділянках....

ДПТ в адміністративних межах Москаленківської сільської ради ( за межами населеного пункту с. Москаленки) Богуславського району  Київської області орієнтовною площею 30,0 га  для іншого сільськогосподарського виробництва на земельних ділянках, які перебувають  у приватній власності

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ЗАХОДИ

СХЕМИ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

P00618-132918

18 червня 2020 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, на якому були розглянуті проекти генеральних планів с.Дибинці та с.Бородані Богуславського району, розроблені ТОВ «Геонікс» м.Київ на замовлення Дибинецької сільської ради.

Членами містобудівної ради наголошено на необхідність упорядкування функціонального використання територій, з врахуванням даних Державного земельного кадастру та інвентаризації земель сільськогосподарського і лісогосподарського призначення, доопрацювати планувальну організацію територій з врахуванням їх інвестиційного розвитку, зокрема, туристичної інфраструктури, уточити розміри прибережних захисних смуг з врахуванням існуючого рельєфу місцевості відповідно до положень Водного кодексу України та відобразити на графічних матеріалах об’єкти культурної спадщини, в тому числі національного значення та їх охоронні зони.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси