Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

Співробітники Богуславського районного сектору завітали до учнів Богуславського ліцею № 3

1119 листопада в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» співробітники Богуславського районного сектору завітали до учнів Богуславського ліцею № 3.

Протягом зустрічі рятувальниками було наголошено про наслідки дитячих пустощів з вогнем, правила поведінки в побуті, на водних об’єктах та в екосистемах. Також користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявленні.

Наприкінці заходу учням були роздані розмальовки на протипожежну тематику, після чого діти подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Рятувальники Богуславського РС провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору на території м. Богуслав

pogarka113 листопада рятувальники Богуславського РС провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору на території м. Богуслав з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

 

Пожежа

pogae12 листопада о 22:46  до оперативно – диспетчерської служби  Богуславського району надійшло повідомлення про загорання господарської споруди в м. Богуслав по вул. Пушкіна.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!!

masovi
Chadnyi-Haz-728x1024
Pravyla-Bezpeky-Pry-Pichnomu-Opalenni-728x1024
 

Погана звичка може мати трагічні наслідки

smokingПожежі, викликані непогашеною цигаркою або сигаретою, є найбільш розповсюдженими, у більшій мірі, ніж може здатися на перший погляд. Більшість пожеж, спричинених курінням, пов'язана з курінням у нетверезому стані у ліжку.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси