Вхід на сайтПрокуратура

Богуславський районний суд Київської області 21.01.2021 виніс обвинувальний вирок

За результатами  підтримання Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури публічного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно громадянина Г. Богуславський районний суд Київської області 21.01.2021  виніс обвинувальний  вирок за ч. 1 ст. 185 КК України, а саме крадіжку майна громадянина Ч. на суму майже 3 тис.  грн., яка відбулася на початку 2020 року під час спільного розпиття спиртних напоїв. Оскільки обвинувачений відшкодував  матеріальні  збитки  та  сприяв суду  у встановленні  істини у справі,  громадянина Г. засуджено до штрафу в розмірі 1700 грн.

Місцева прокуратура наголошує, що за вчинення таємного викрадення чужого майна із 01.07.2020  законодавством змінено санкції кримінальної відповідальності і тепер такі дії караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить від 17 до 51 тисячі гривень або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Начальник Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури Р.Піголь

 

 

Засуджено 26 річного чоловіка за вчинення крадіжки грошових коштів із банківської карти.

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 26 річного чоловіка за вчинення крадіжки грошових коштів із банківської карти.

Установлено, що 26 річного жителя Богуславського району, раніше судимого за ч.1 ст.185, ч.3 ст. 191 КК України, викрито на крадіжці грошових коштів із банківської карти.

Дії  обвинуваченого кваліфіковані за ч.2 ст. 185 КК України.

Вироком Богуславського районного суду Київської області обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі.


Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури В. Сєдов

 

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 37 річного чоловіка за вчинення крадіжки речей домашнього вжитку з будинків громадян та за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 37 річного чоловіка за вчинення крадіжки речей домашнього вжитку з будинків громадян та за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Установлено, що 37 річного жителя Богуславського району викрито на крадіжках речей домашнього вжитку з будинків громадян та на незаконному зберіганні за місцем свого проживання наркотичних засобів.

Дії  одного обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст. 185 та ч.1 ст.309 КК України.

Вироком Богуславського районного суду Київської області обвинуваченого засуджено до 3 років і 3 місяців позбавлення волі.


Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

старший радник юстиції                                                               А. Саламашенко

 

 

 

 

Вчинення крадіжок чужого майна

Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено раніше судимого, 49 річного чоловіка за вчинення крадіжок чужого майна.

Установлено, що у грудні 2017 року раніше судимого жителя Богуславського району викрито на  крадіжці грошей у сумі 1300 гривень.

Дії  обвинуваченого кваліфіковані за ч.2 ст. 185 КК України, і 23.04.2020 року Богуславським районним судом Київської області щодо обвинуваченого винесено обвинувальний вирок. Злочинець поніс покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури В. Сєдов

 

 

 

 

 

Прокуратура вимагає повернення у державну власність 284 гектари землі сільськогосподарського призначення

09.04.2020 Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури до Богуславського районного суду Київської області заявлено позов в інтересах держави у сфері використання земель державної власності, які розташовані на території Дибинецької, Ісайківської, Киданівської, Медвинської та Щербашенецької сільських рад Богуславського району Київської області, оскільки прокуратурою встановлено порушення вимог земельного законодавства під час передачі фізичній особі в оренду земель для ведення фермерського господарства.

Таким чином, прокуратура вимагає повернення у державну власність 284 гектари землі сільськогосподарського призначення.

Начальник Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури Р. Піголь

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси