Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

На Київщини зберігається тенденція збільшення кількості платників податків

Станом на 1 грудня 2013 року на податковому обліку в підпорядкованих ГУ Міндоходів у Київській області податкових інспекціях перебувало більше 166 тисяч платників, в тому числі майже 53 тисячі юридичних осіб та понад 113 тисяч фізичних осіб-підприємців.

В порівнянні з минулорічними показниками кількість платників податку на додану вартість збільшилась на 696 суб’єктів господарювання і становить 12,4 тисячі платників.

ГУ Міндоходів у Київській області за 11 місяців зареєстровано у Державному реєстрі більше тисячі фізичних осіб-іноземців та осіб без громадянства, що на 67 осіб більше минулого року.

Детальніше...

 

Підрозділи податкового та митного аудиту Київщини за 11 місяців забезпечили 87 млн. грн. надходжень

У 2013 році підрозділами податкового та митного аудиту органів ГУ Міндоходів у Київській області докорінно переглянуто підхід до організації роботи в частині зменшення кількості документальних перевірок. При цьому, донарахування податків за результатами перевірок значно зросли у порівнянні з минулим роком.

За результатами 1233 документальних перевірок, проведених підрозділами податкового та митного аудиту, донараховано податкових зобов’язань в сумі понад 1 млрд. грн., що більш як на 815 млн. грн. перевищує минулорічні надходження. Узгоджених податкових зобов’язань донараховано близько 156,5 млн. грн., що на 100 тис. грн. більше ніж за аналогічний період 2012 року.

Детальніше...

 

За поточний рік до місцевих бюджетів Київщини мобілізовано понад 2,5 млрд. гривень

Додаткові надходження з податку на доходи фізичних осіб склали близько 61 млн. грн., перевищивши прогнозовані показники майже на 2,5%.

За 11 місяців 2013 року єдиного внеску надійшло більше 6,5 млрд. гривень.

Протягом року за результатами контрольно-перевірочної роботи щодо платників податків, які виплачують заробітну плату та інші доходи з порушенням чинного законодавства, донараховано майже 16 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та виявлено 2919 неоформлених  найманих працівників.

Детальніше...

 

Надходження до зведеного бюджету Київщини перевищили минулорічні показники

За січень-листопад 2013 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано майже 26,5 млрд. грн., що на 572 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2012 року.

Аналізуючи надходження виходячи з розвитку економіки, можна позитивно відмітити підвищення темпів росту зарахувань від торгівлі, промисловості, сільського господарства та електроенергетики.

Великі підприємства області сплатили 5,5 млрд. грн. загального збору до зведеного податку. В порівнянні з минулим роком, приріст становить 240 млн. гривень.

Детальніше...

 

Формувати податкову звітність відтепер можна в Електронному кабінеті

На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий онлайновий сервіс – Електронний кабінет платника податків.

Відтепер кожний платник має змогу облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватиметься вся інформація про його розрахунки з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Як зазначають фахівці Міндоходів, новий сервіс зорієнтований на зручність та допомогу платнику податків у формуванні його податкових звітів та своєчасній сплаті коштів до бюджету.

Так, у своєму Електронному кабінеті платник зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подаватиметься одним пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про прийняття декларації.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси