Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

Увага! Затверджено новий Порядок заповнення документів на переказ коштів у разі сплати податків, зборів, митних платежів та ЄСВ

Для забезпечення оперативного надходження платежів за призначенням Міністерством доходів і зборів України затверджено порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Міністерство зацікавлене в недопущенні випадків неправильного заповнення платниками порядку заповнення реквізитів «Призначення платежу».

Новий Порядок встановлює правила заповнення поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Детальніше...

 

Сорок тисяч доларів США намагався незаконно перевезти гість з Ізраїлю

Саме з такою сумою готівки співробітники Київської митниці Міндоходів затримали пасажира, який прибув рейсом з Ізраїлю.

Під час проходження спрощеного митного контролю в аеропорту "Бориспіль" через „зелений коридор”,  після перетину пасажиром „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю, співробітники Київської митниці Міндоходів з’ясували, що пасажир має при собі близько 40000 доларів США. Готівка знаходилась в поясній чоловічій сумці без ознак приховування.

Детальніше...

 

Електронне декларування – ще один крок Київської митниці Міндоходів до проекту «Митниця майбутнього»

На сьогоднішній день практично усі бюджетоформуючі підприємства, зокрема великі платники податків, здійснюють митне оформлення виключно в електронному вигляді. На Київській митниці Міндоходів  в 2013 році показник електронного декларування сягнув позначки 83% від загальної кількості оформлених митних декларацій і він постійно зростає.

Україна поступово просувається до створення власної сучасної інформаційної системи. Створені усі передумови для формування та розвитку інформаційного суспільства в Україні, розроблена законодавча база. Результатом цього має бути дієва система «електронної митниці».

Київська митниця Міндоходів одна з перших митниць, яка розпочала здійснювати митне оформлення декларацій в електронному вигляді. Саме в Київській митниці 22 березня 2011 року оформлена перша електронна митна декларація.

Детальніше...

 

Незаконно привезене «замовлення» власника приватного літака вилучено співробітниками Київської митниці Міндоходів

Гість з Великої Британії намагався незаконно перевезти контролер палива  на замовлення власника приватного літака.

В аеропорту «Бориспіль» під час проходження митного контролю, громадянин Великої Британії,  який прилетів до України з Туреччини, для проходження митного контролю обрав «зелений коридор». Своїми діями пасажир заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.  Але  під  час проведення вибіркового митного контролю багажу та після проведення опитування, у громадянина виявлено контролер палива в зборі до основного турбінного двигуна вартістю близько 27 тис. доларів США (212 тис. грн.). Виявлений предмет знаходився в картонній коробці виробника, без ознак приховування. Всі супровідні документи на контролер палива були у наявності.

Детальніше...

 

Майже 3 млн грн. єдиного податку надійшло від малого та середнього бізнесу до місцевого бюджету Богуславщини

Повідомила начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ  Вікторія Підопригора. З початку 2013 року до місцевого бюджету надійшло 2,6 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб, що на 600 тис.грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року. Порівняно з минулим роком збільшилась кількість бізнесменів-спрощенців. Станом на 1 листопада 980 підприємців працювали за спрощеною системою обліку та звітності, що на 20 більше, ніж з початку року.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси