Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

Телефонна “гаряча лінія”

Телефонна “гаряча лінія” з  заступником начальника-начальником Богуславського відділення Миронівської об’єднаної державної податкової інспекції  Вікторією Василівною Підопригорою проводиться  у вівторок  12 листопада 2013 року з 12-00 до 13-00 год.

З питань збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  телефонуйте за номером  в Богуславі (04561) 5-28-88.

Детальніше...

 

На Київщині припинено діяльність 6 незаконних виробництв підакцизних товарів

З початку року за кримінальними провадженнями, що розслідувались слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області, бюджету відшкодовано збитків на суму понад 25,5 мільйонів гривень, що становить понад 51 відсоток від загальної суми завданих злочинами збитків.

Також, з метою забезпечення повного відшкодування завданих державі збитків, слідчими слідчого управління накладено арештів на майно на суму понад 31,3 мільйони гривень.

За ініціативою слідчого управління у закінчених кримінальних провадженнях заявлено цивільних позовів на загальну суму понад 25 мільйонів гривень.

Детальніше...

 

Найбільше патентів на Богуславщині придбали представники торговельної галузі

Станом на 1 жовтня 2013 року торгові патенти на здійснення діяльності, що підлягає патентуванню, у Богуславському районі придбали 88 представників бізнесу. Більшість з них ( 56, або 64 відсотки) – фізичні особи-підприємці.

Як повідомила ГДРІ Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Валентина Пилипенко, в районі переважає торговельна галузь. Патенти на здійснення торговельної діяльності та громадське харчування на сьогодні є у власності в 83 представників бізнесу району, ними придбано 110 торгових патентів. Патенти на здійснення діяльності з надання побутових послуг та операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу отримав 1 суб’єкт господарювання, який придбав 1 патент.

Детальніше...

 

На Київщині вилучено підакцизних товарів на суму більше 7 мільйонів гривень

Співробітниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області здійснюється активна протидія протиправному обігу товарів, насамперед підакцизної групи.

Протягом 2013 року оперативними працівниками виявлено та припинено діяльність 6-ти підпільних цехів по незаконному виготовленню підакцизних товарів,  з них 1 – по незаконному виготовленню спирту та 4 – по незаконному виготовленню алкогольних напоїв.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 50,5 млн. грн., в т.ч. підакцизних товарів на суму більше 7 млн. грн., із них: - спирту 33,8 тис. дал. на суму 3,7 млн. грн.; - транспортні засоби 8 шт. на загальну суму 862 тис. грн.; - тютюнових виробів – 29,1 тис. пачок на суму 585 тис. грн.; - підробних марок акцизного податку – 44 тис. шт.; - лікеро-горілчаних виробів 3 тис. дал на суму 1,8 млн. грн.; - паливно-мастильних матеріалів 0,6 тонн на суму 6 тис. грн.

Детальніше...

 

Семінар-практикум з приватними підприємцями

Семінар-практикум з приватними підприємцями, які щойно стали на податковий облік провели 24 жовтня фахівці Богуславського відділення Миронівської ОДПІ. Темою для практичного застосування вкотре стало подання податкової звітності в електронному вигляді.

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби - зазначив ГДРІ Миронівської податкової інспекції Сергій Дорогань. Зокрема платники податків отримують економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів; уникають витрачання часу у чергах до податкового інспектора або „вікна” прийому звітності, мають гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок. В тренінгу взяла участь начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Підопригора, яка зазначила, що сьогодні Міністерство доходів і зборів України  надає можливість безоплатного одержання електронних ключів, а користувачі можуть своєчасно отримувати якісні послуги ЕЦП.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси