Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

ГУ Міндоходів Київської області нагадає, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.

Звіти про суми нарахованого єдиного соціального внеску на паперових носіях необхідно надавати до Центрів обслуговування платників податків при органах доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.

Також, звіти можна надсилати засобами електронного зв’язку. Для цього необхідно отримати електронний цифровий підпис. Безкоштовно створити та підписати звіт з єдиного соціального внеску в електронному вигляді можливо з використанням електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів України та за допомогою програмного забезпечення (on-line сервісів), перелік яких оприлюднено на інформаційному ресурсі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112820.html).

Детальніше...

 

До уваги платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

Починаючи з 1 жовтня 2013 року прийняття та обробка звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також облік сплати страхових коштів здійснюється територіальними органами Міндоходів України.

Нагадуємо, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.

Детальніше...

 

Звітність по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в електронній формі

Звітність по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  в електронній формі стала темою семінару-практикуму з бухгалтерами СПД-юричних осіб та приватними підприємцями, що відбувся в Богуславському відділенні Миронівської ОДПІ 9 жовтня.

Присутні мали можливість отримати інформацію щодо версій програмного забезпечення, а також подискутувати з підприємцями – учасниками семінару, що провадять свою діяльність  в сфері бухгалтерського обліку, податкової та фінансової звітності.

Детальніше...

 

Тематичний семінар щодо застосування РРО та подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітів чеків до органів доходів і зборів

Тематичний семінар щодо застосування РРО та подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітів чеків до органів доходів і зборів провели  з платниками податків Богуславського району фахівці Миронівської ОДПІ.

Про особливості подання контрольно-звітної інформації в електронній формі до системи зберігання та збору даних РРО та забезпечення її достовірності присутнім розповів головний державний ревізор-інспектор С.А.Дорогань. Учасники семінару на конкретних прикладах проаналізували ситуації різних періодів персоніфікації реєстраторів розрахункових операцій та визначили проблемні питання при поданні електронних копій розрахункових документів.

Детальніше...

 

Особливості адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Особливості адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування обговорювали бухгалтери підприємств, установ, організацій та підприємці Богуславського району на загальному семінарі, що проводився в залі засідань Богуславського відділення  Миронівської ОДПІ. 9 жовтня.

Про нормативну базу Міністерства доходів і зборів з єдиного соціального внеску, зокрема Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого внеску, а також нові рахунки для сплати поінформували присутніх головний державний інспектор Миронівської ОДПІ А.І.Підгаєвський та головний державний ревізор-інспектор Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Т.М.Лініченко.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси