Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що поновлено Податковим кодексом України з 1 січня 2013 року став предметом для розмови на тематичному семінарі 18 жовтня в Богуславському відділенні Миронівської ОДПІ. Учасники семінару, а це переважно приватні підприємці, вкотре вивчали змінений підрозділ 10 розділу Х1Х Податкового кодексу України доповнений новим п.16, згідно з яким тимчасово до 01.01.2018 р., встановлено збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. В роботі семінару взяла участь начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Василівна Підопригора.

 

Якщо ви застосовуєте РРО

З 1 січня 2013 року змінено норми  Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків до органів доходів і зборів. Згідно з зазначеними нормами суб’єкти господарювання здійснюють перехід з подання щомісячної звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) на подання контрольно-звітної інформації в електронній формі до системи зберігання та збору даних РРО (далі – Система).

Для забезпечення достовірності інформації про обсяги розрахункових операцій Міністерство доходів і зборів України вважає доцільним подання звітності про використання РРО наступним чином:

в період до підключення до Системи (персоналізації) суб’єкт господарювання подає звіт до 15 числа місяця, наступного за звітним;

Детальніше...

 

ГУ Міндоходів у Київській області нагадує громадянам про можливість задекларувати свої доходи за минулі роки

Кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2012 році закінчилася 1 травня, але і після її перебігу у всіх громадян  є можливість надати декларацію про отримані доходи за останні 3 роки до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Додатковим стимулом для подання декларацій є введення в дію з 1 вересня 2013 року постанови Правління Національного банку України щодо встановлення граничних сум розрахунків готівкою для посилення фінансового контролю з боку держави.

Подання декларації про отримані доходи, дозволить громадянам (підприємцям) спокійно здійснювати операції покупки (продажу) безготівково, не думаючи про те, що інформацію про проведені операції отримає податкова інспекція і звірить розмір витрат з  інформацією про доходи  відображені у формі 1-ДФ та деклараціях.  Перевищення витрат над доходами громадянина є однією з причин здійснення документальної перевірки. У випадку виявлення не задекларованих доходів, податок з доходів фізичних осіб сплачується до бюджету вже із значними  штрафними санкціями.

Тому, шановні громадяни, поспішайте до податкових інспекцій для декларування  отриманих доходів.

 

Засіданні робочої групи по легалізації заробітної плати при Богуславській райдержадміністрації

-0021Начальник Богуславського відділення Миронівської ОДПІ Вікторія Василівна Підопригора прийняла активну участь в засіданні робочої групи по легалізації заробітної плати при Богуславській РДА, засідання якої відбулося 5 вересня. Своєчасна сплата податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати та оформлення трудових відносин з найманими особами стали темою розмови з приватними підприємцями, що використовують працю найманих працівників. На необхідності дотримання трудового законодавства та легалізації трудових відносин в сфері малого бізнесу, створення однакових умов в усіх сегментах підприємництва наголосив голова робочої групи Анатолій Леонідович Резніченко. За результатми засідання щонайменше 11 робочих місць буде легалізовано.

Детальніше...

 

За несвоєчасну сплату єдиного податку – штраф!

Відповідно до статті 122  Податкового  Кодексу України несплата (неперерахування) фізичною особою – платником єдиного податку першої та другої груп авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені Податковим кодексом України тягне  за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси