Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

За період січень-листопад 2020 року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів 1,3 млрд грн земельного податку

За період січень-листопад 2020 року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів 1,3 млрд грн земельного податку. За словами очільника податкової служби області, це на 2% або 20,2 млн грн більше за суму, що надійшла у відповідному періоді минулого року.

Зокрема, Загорський повідомив, що юридичні особи забезпечили переважно більшу частину надходжень. «Цьогоріч підприємці пристоличного регіону сплатили 1,1 млрд грн земельного податку, збільшивши суму відрахувань на 2% або 5,1 млн грн. У свою чергу, фізичні особи перерахували до місцевих скарбниць 221,6 млн грн з динамікою приросту до відповідного періоду минулого року 7% та додатковою сплаченою сумою 15,1 млн грн», - зазначив Олександр Загорський.

Найбільші суми забезпечили суб’єкти господарювання, які ведуть діяльність на території Бориспільського району 229,4 млн грн, Білоцерківського та Києво-Святошинського 207,2 та 188,5 млн грн відповідно.

Нагадуємо, нарахування фізичним особам сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст.42 Податкового Кодексу, до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового Кодексу.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Інформація в приватній частині Електронного кабінету оновлюється у режимі реального часу

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що Електронний кабінет забезпечує можливість  реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, зокрема, шляхом перегляду інформації яка збирається, використовується та формується контролюючими органами у зв’язку з обліком платників податків та адмініструванням податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), здійснення податкового контролю, у тому числі даних оперативного обліку податків, зборів, ЄВ, даних системи електронного адміністрування ПДВ, даних системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також одержання такої інформації у вигляді документа, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з електронного кабінету із накладенням кваліфікованого електронного підпису посадової особи контролюючого органу та кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу із застосуванням засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання.

Електронний кабінет створюється та функціонує за такими принципами, як повнота функціоналу - наявності такого інтерфейсу електронного сервісу, який забезпечує можливість реалізації прав та обов’язків платника податків, отримання документів, передбачених законодавством, та інформації, що стосується такого платника податків, онлайн (через Інтернет у режимі реального часу) або через програмний інтерфейс (АРІ), іншими засобами інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем. Відповідно до п. 3 розд. ІІ Порядку функціонування Електронного кабінету, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 зі змінами та доповненнями, Електронний кабінет в процесі функціонування взаємодіє з іншими інформаційно-телекомунікаційними системами ДПС.

Звертаємо увагу, що в приватній частині Електронного кабінету інформація щодо облікових даних, поданої звітності, стану розрахунків з бюджетом, листів, запитів, реєстрації податкових накладних та інших сервісів оновлюється в режимі реального часу.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Контрольна стрічка ПРРО

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до  п. 1.2 розд. I Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій, програмних реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057 із змінами і доповненнями (далі – Вимоги № 1057), контрольна стрічка програмного реєстратора розрахункових операцій (далі - ПРРО) - електронні копії розрахункових документів, а також електронні копії фіскальних звітних чеків, які сформовані послідовно із додаванням у кожен наступний розрахунковий документ або фіскальний звітний чек ґешу (створеного із застосуванням ґеш-функції) попереднього розрахункового документу або фіскального звітного чека, та зберігаються в електронній формі таким ПРРО під час його роботи на період відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу (в режимі офлайн) до моменту передачі розрахункових документів або фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу.

Пунктом 2.4 розд. II Вимог № 1057 встановлено, що ПРРО має забезпечувати:

- створення та зберігання контрольної стрічки на ПРРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн до передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера. Така передача завершується отриманням від контролюючого органу підтвердження про доставку таких документів;

- під час роботи в режимі офлайн присвоєння кожному створеному електронному розрахунковому документу та фіскальному звітному чеку фіскального номера з діапазону фіскальних номерів, сформованого фіскальним сервером контролюючого органу, у порядку, встановленому ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

 

Малий та середній бізнес збільшив дохід місцевих бюджетів на 10%, - Олександр Загорський

З початку року малий та середній бізнес забезпечив місцевим бюджетам надходження на суму 2,2 млрд грн єдиного податку. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «За період січень-листопад суб’єкти господарювання, що обрали спрощену систему оподаткування, сплатили на 8% більше, аніж у відповідному періоді минулого року. Тобто, порівняно з аналогічним показником минулого року, дохідна частина місцевих скарбниць зросла на 170 мільйонів гривень. Підкреслю, єдиний податок посідає друге за обсягом надходжень місце у загальній структурі платежів до бюджетів територіальних громад Київщини», - зазначив Загорський.

Більшу суму податку – 82% із загальної кількості платників – забезпечили фізичні особи-підприємці. Так, з початку року вони сплатили 1,8  млрд грн, збільшивши темп приросту до січня - листопада 2019 року на 10% або 161,7 млн грн.

Юридичні особи (ІІІ група) перерахували до бюджетів 238,5 млн грн, що на 2% або 4,3 більше за минулорічні надходження.  У свою чергу, сільгоспвиробники-спрощенці спрямували до місцевої казни 231 млн грн з динамікою приросту 2% або 4,1 млн грн.

Найбільші суми забезпечили підприємці, зареєстровані у Києво-Святошинському районі – 427,6 млн грн, Білоцерківському – 394 млн грн та Ірпінському – 319,2 млн грн.

Загалом на території Київської області обліковується 7917 юридичних осіб-спрощенців та 81415 фізичних осіб-підприємців.

ГУ ДПС у Київській області

Що необхідно зробити для роботи з ПРРО?

З 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання  мають можливість самостійно обирати реєстратор розрахункових операцій для використання у підприємницькій діяльності: апаратний або програмний реєстратор розрахункових операцій.

Програмний реєстратор розрахункових операцій – це програма, яка встановлюється на будь-який гаджет за вибором підприємця - планшет, смартфон, комп’ютер, тощо, - та виконує функції класичного РРО. Програмне рішення ДПС надається  безкоштовно та завантажується просто з сайту податкової служби.

Що необхідно зробити для роботи з  ПРРО:

1. Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Зверніть увагу: кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС  КЕП надається протягом 2 хвилин, а термін його дії – 2 роки.

2. Установити на планшет, смартфон або ПК спеціальну програму.

Зверніть увагу: безкоштовне програмне забезпечення від ДПС   можна встановити  за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/.

3. Зареєструвати касу та касирів.

4. Ввести в ПРРО товари (здійснюється введення та налаштування номенклатури шляхом сканування, внесення та імпорту даних).

5. Створюйте чеки - відкривайте зміну та починайте працювати.

Інформаційну підтримку розміщено за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

ГУ ДПС у Київській області

При яких розрахунках застосовується РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до ст.3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»  суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок .

Отже, РРО застосовується при розрахунках:

-Готівкою;

-Через термінал банківської установи, із застосуванням електронної платіжної системи (ЕПЗ);

-Через програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) не банківської установи (готівка та ЕПЗ);

-У дистанційні торгівлі з ЕПЗ виключно електронні розрахунки через системи LigPay, Portmone, iPay, Приват24, Монобанк, Ощад24/7.

РРО не застосовується при розрахунках, здійснених наступним чином:

-Перерахування коштів з рахунку СГ на рахунок СГ;

-Перерахування коштів через касу банку;

-Через  програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) банку -готівка та ЕПЗ.

ГУ ДПС у Київській області

У разі зміни назви міста або вулиці, де розміщений об’єкт оподаткування, подайте Повідомлення про об’єкти оподаткування ф.№ 20-ОПП

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що  у разі  перейменування назви міста, вулиці, тощо, де розміщений об’єкт оподаткування платник податків повинен надати до контролюючого органу за основним місцем обліку Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – повідомлення за ф. № 20-ОПП) з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування.

При цьому у розд.3 повідомлення за ф.№20-ОПП зазначається нове місцезнаходження такого об’єкта.

Якщо до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування тощо) внесено зміни у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, та внесено зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Реєстр) у зв’язку зі зміною назви чи перейменування вулиці, повідомлення за ф. № 20-ОПП  подається  протягом 10 робочих днів з дня внесення змін до Реєстру.
Для суб’єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та програмні РРО (далі - ПРРО) відповідно до законодавства, у разі, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо, де розміщено об’єкт оподаткування (господарську одиницю), в якому застосовується РРО та/або ПРРО, повідомлення за ф. № 20-ОПП подається з метою уникнення розбіжностей між відомостями щодо місцезнаходження цієї господарської одиниці.

ГУ ДПС у Київській області

 

«До соцфондів роботодавці області сплатили 9,7 млрд грн єдиного внеску», - Олександр Загорський

«З початку року сума надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала 9,7 млрд грн», - повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він зазначив, що цьогоріч роботодавці регіону сплатили на 5% або 470 млн грн більше, аніж у відповідному періоді у минулому році.

Найбільші суми до соцфондів перерахували суб’єкти господарювання Білоцерківського району – 1, 7 мрд грн, Києво-Святошинського – 1,7 млрд грн та Бориспільського – 1,6 млрд грн.

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що максимальна величина бази нарахування єдиного внеску становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

З 01 вересня 2020 року в Україні встановлена мінімальна заробітна плата у розмірі 5000,0грн., тому максимальна сума єдиного внеску з 01 вересня становить 16500,0грн: (15 х 5000,0 х 22%).

Мінімальний розмір єдиного внеску на місяць становить 1100,0грн: (5000,0 х 22%).

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Детальніше...

 

«З початку року від платників податків до місцевих бюджетів Київщини надійшло 14, 5 млрд грн.»

Такі дані навів очільник податкової служби пристоличного регіону Олександр Загорський. «За 11 місяців поточного року приріст у дохідній частині бюджетів територіальних громад зріс на 9%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 1,2 мільярди гривень додаткових коштів», - підкреслив Загорський. Окремо він повідомив, що найбільші суми податкових зборів і платежів забезпечили платники, зареєстровані у Бориспільському та Києво-Святошинському районах – по 2,4 млрд грн, а також Білоцерківському – 2,1 млрд грн.

У розрізі основних платежів на першому місці за обсягом надходжень - податок на доходи фізичних осіб. Так, за січень-листопад зі своїх доходів мешканці області спрямували до бюджетів 9,2 млрд грн, що на 9% або 772,2 млн грн більше за відповідний показник минулого року.

На другому місці – сплата єдиного податку. Цьогоріч малий та середній бізнес Київської області забезпечив бюджетам 2,2 млрд грн, прискоривши динаміку приросту на 8% або 170,1 млн грн.

Плата за землю посідає третє місце: сума, що надійшла від землекористувачів, дорівнює 1,3 млрд грн. Це на 2% або 20,2 млн грн більше за надходження аналогічного періоду 2019 року.

Від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, бюджети отримали на 18% більше, аніж торік. За 11 місяців 2020 року власники нерухомості перерахували до місцевих скарбниць 450,5 млн грн з додатковою сумою надходжень у 68 мільйонів гривень.

Власники елітного автотранспорту сплатили до бюджетів 11,6 млн грн, з яких 6,2 млн грн забезпечили юридичні особи, решту – 5,4 млн грн – фізичні особи.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Змінено форму декларації з податку на прибуток підприємств

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що 01 грудня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 29.10.2020 №649 «Про затвердження змін до податкової декларації з податку на прибуток підприємств та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2016 року №544» (далі - наказ №649).

Наказом №649 внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, зокрема, її доповнено новими позиціями, які дають змогу  подати Декларацію:

-юридичним та фізичним особам-підприємцям, які застосовують спрощену систему оподаткування, фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність і які є платниками податку на прибуток у разі виплати доходів (прибутків) нерезидентам з джерелом їх походження  з України;

-іноземним компаніям;

-юридичним особам, які здійснюють управління активами щодо діяльності інститутів  спільного інвестування, утвореними без статусу юрособи, активами яких управляють такі особи.

У новій редакції викладено окремі додатки до Декларації:

- Додаток  ПН до  рядка 23 ПН Декларації;

- Додаток РІ до рядка 03 РІ  Декларації;

- Додаток АМ до рядка 1.2.1   Додатка РІ  до рядка 03 РІ  Декларації.

Крім того, Декларацію доповнено додатками, в яких відображається інформація про контрольовані іноземні компанії, та розрахунком податку на прибуток контрольованої іноземної компанії (КІК):

- Додаток КІК до рядка 06.1 КІК Декларації;

- Додаток  КІК-К до рядка 02 КІК-К додатка КІК до рядка 06.1 КІК Декларації;

- Додаток  КІК-ТЦ до додатка КІК до рядка 06.1 КІК Декларації;

- Додаток  КІК-ЦП до рядків 1.2 КІК-ЦП, 1.3 КІК-ЦП додатка  КІК-К до рядка 02 КІК-К додатка КІК до рядка 06.1 КІК Декларації.

Зміни внесено також у додаток ЗП до рядка 16 ЗП, у додаток ВП до рядків 26-29, 31-33,35, до додатку  ПП Декларації.

Згідно з п. 2 Наказу № 649  втратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 13 червня 2016 року № 544 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 923/29053.

Наказ №649 набрав чинності з дня офіційного опублікування.

Опубліковано Наказ №649 у «Офіційному віснику України» від 01.12.2020 року №94.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Є запитання: чи зобов’язаний ФОП при здійсненні підприємницької діяльності використовувати печатку?

Закон України від 15.04.2014 № 1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу»  вніс зміни до ряду кодексів та законів України, спрямованих на перехід до добровільності використання печаток суб’єктами господарювання приватного права. Про це повідомив начальник управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Київській області Андрій Рижиков.

Так, згідно п. 4 ст. 62 Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-IV  (далі – ГКУ) підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків та може мати печатки.

Особливості статусу громадянина як суб’єкта господарювання визначено у статті 128 ГКУ, яка не містить вимог щодо обов’язкової наявності печатки у суб’єкта господарювання.

Нормативно-правові акти з питань оподаткування не передбачають обов’язку платника податків повідомляти контролюючі органи про отримання або знищення печатки.

Водночас, узагальнюючи норми Податкового кодексу України (в тому числі п. 48.3 ст.48 ПКУ) форми документів, які подаються до контролюючого органу (заяви, повідомлення, податкові декларації тощо), передбачають засвідчення підпису фізичної особи - підприємця або посадових осіб - юридичної особи печаткою за її наявності.

«Щодо використання печатки при здійсненні господарської діяльності, то фізичні особи - підприємці, у тому числі спрощенці, приймають рішення самостійно, враховуючи специфіку своєї діяльності», - підкреслив начальник управління податкового адміністрування Андрій Рижиков.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між

ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Київської області» та ГУ ДПС у Київській області

У Головному управлінні ДПС у Київській області сьогодні відбулась чергова зустріч з платниками податків - сільськогосподарськими товаровиробниками області.

Захід проходив під головуванням в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського. Участь у ньому також взяв участь Перший заступник начальника Володимир Луговський та провідні фахівці податкової служби Київщини.

Аграрний бізнес на сьогоднішній зустрічі представляв  голова громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Київської області» Олександр Чубук та керівники фермерських господарств Київщини.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання, пов’язані із реєстрацією  податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, причини зупинення реєстрації, критерії ризиковості платників та  дії платника у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Податківці фахово пояснили представникам підприємств агропромислового комплексу області особливості заповнення Таблиці даних платника, нюанси подання копій документів та пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у ПН/РК.

Наступною частиною заходу стало підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Київської області» та Головним управлінням Державної податкової служби у Київській області.

Документ укладено з метою розбудови конструктивної взаємодії та співробітництва, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та формування партнерських відносин  між платниками та податковою службою.

Також сторони Меморандуму погодили співпрацю у проведенні масово-роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи, спрямованої на формування високої податкової культури громадян.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

 

«Платники Київщини спрямували до Держбюджету на 14% більше аніж торік», - Олександр Загорський

За період січень-листопад поточного року платники Київщини спрямували до Державного бюджету на 14% більше, аніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, за наданою інформацією, за 11 місяців 2020 року сплачено майже 14 мільярдів гривень податкових зборів і платежів, що на 1,7 млрд грн перевищує надходження минулого року.

Найбільші суми забезпечили платники Києво-Святошинського району – 2,7 млрд грн, Бориспільського та Броварського – 2,2 млрд грн та 1,9 млрд грн відповідно.

У розрізі основних платежів питому вагу в структурі бюджету має податок на додану вартість. Так, з початку року платники області спрямували до державної скарбниці 6,9 млрд грн, збільшивши приріст надходжень на 22% або 1,2 млрд грн.

Зі своїх доходів мешканці пристоличного регіону сплатили 3,1 млрд грн. Цей показник на 9% або 257,4 млн грн перевищує минулорічний за відповідний період.

Підприємства та організації Київщини сплатили 2,7 млрд грн податку на прибуток. При цьому динаміка приросту до відповідного періоду 2019 року у приведених умовах складає 7%, що у грошовому вираженні дорівнює 190 мільйонів гривень додаткових коштів.

На обороноздатність країни мешканці Київщини направили 875 мільйонів гривень. Ця сума на 8% або 70 мільйонів гривень більша за надходження аналогічного періоду минулого року.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

З 01 грудня 2020 року в Україні підвищується прожитковий мінімум

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що з 01 грудня 2020 року в Україні підвищується прожитковий мінімум, - відповідну норму передбачено ст. 7 Законом України від 14.11.2019 №294-ІХ «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Законом України про держбюджет  встановлено прожитковий мінімум:

з 01 січня 2020                         з 01 грудня 2020

на одну людину

з розрахунку на місяць           2027 грн.                               2189 грн.

для дітей віком  до 6 років       1779 грн.                               1921 грн.

для дітей віком від 6 років

до 18 років                                2218 грн.                               2395 грн.

для  працездатних осіб             2102 грн.                               2270 грн.

для осіб, які втратили

працездатність                          1638 грн.                               1769 грн.

Отже, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія) з 01 грудня 2020 року становить 1769,0 грн.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Заяву за формою 1-РН  можна подати через Єдине вікно подання електронної звітності або «Електронний кабінет»

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що реєстраційна заява за формою 1-РН (далі – Заява) з позначками «Реєстрація», «Зміни», «Виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій» може бути подана неприбутковою організацією, зокрема, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, якщо установчі документи оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Платник створює електронні документи, в тому числі Заяву, у строки та відповідно до порядку, що визначені законодавством для відповідних документів в електронному та паперовому вигляді, із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів та з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису чи печатки, керуючись Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами (далі – Порядок № 557).

В електронній формі Заява подається до контролюючих органів за ідентифікатором форми J1310502, зокрема з використанням режиму «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету. Перша квитанція надсилається платнику електронного документа протягом двох годин з часу його отримання контролюючим органом, в іншому разі – протягом перших двох годин наступного операційного дня. У першій квитанції заявник повідомляється про результати автоматизованої перевірки Заяви.

За відсутності підстав для відмови у включенні (повторному включенні) до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), присвоєнні (зміні) ознаки неприбутковості контролюючим органом друга квитанція не направляється.

У разі прийняття контролюючим органом за результатами розгляду Заяви рішення про відмову у включенні (повторному включенні) неприбуткової організації до Реєстру, присвоєнні (зміні) ознаки неприбутковості або виключення неприбуткової організації з Реєстру, платнику податків направляється друга квитанція протягом трьох робочих днів з дня отримання контролюючим органом Заяви.

Суб’єкти електронного документообігу повинні зберігати електронні документи на електронних носіях інформації у формі, що дає змогу перевірити їх цілісність на цих носіях. Строк зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим від строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси