Вхід на сайтБогуславське відділення Білоцерківської ОДПІ

Виключені під час перевірки суми ПДВ у зв’язку з несвоєчасною реєстрацією ПН/РК можна включити до податкового кредиту після реєстрації ПН/РК в ЄРПН

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що підставою отримувача товарів/послуг для включення сум податку на додану вартість до складу податкового кредиту є податкові накладні, отримані з ЄРПН. Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) податковими накладними/розрахунками коригування, або не підтверджені митними деклараціями (тимчасовими, додатковими та іншими видами митних декларацій), іншими документами, передбаченими п.201.11 ст.201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

Детальніше...

 

Сформувати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів можна дистанційно у режимі On-line

 

klych_onlaynГоловне управління ДПС у Київській області повідомляє, що строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – Надавач), становить 2 (два) роки з моменту їх формування.

Звертаємо увагу, що сформувати повторно сертифікати можна дистанційно,  за електронним запитом у режимі On-line на офіційному інформаційному ресурсі  Надавача за посиланням: Головна/«Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом»/On-line (https://acskidd.gov.ua/manage-certificates) або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

«На реалізацію державних соціальних гарантій роботодавці спрямували 8,7 млрд грн», - О. Загорський

За 10 місяців поточного року роботодавці Київщини збільшили темпи приросту зі сплати єдиного внеску на 5% порівняно з відповідним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «Станом на 1 листопада 2020 року до соціальних фондів надійшло 8,7 мільярда гривень. Такий показник на 396 мільйонів гривень перевищує суму, сплачену у січні-жовтні 2019 року», - зазначив Загорський. Найбільші суми на реалізацію державних соціальних гарантій спрямували компанії та організації, зареєстровані у Білоцерківському районі – 1,6 млрд грн, Бориспільському та Києво-Святошинському районах – по 1,5 млрд грн.

Детальніше...

 

Спілкуйтеся з нами онлайн!

Головне управління ДПС у Київській області рекомендує платникам податків у період поширення коронавірусної хвороби COVID-19 з метою уникнення загрози розповсюдження інфекції та задля економії часу обирати електронний формат спілкування з податковими органами.

Детальніше...

 

За 10 місяців поточного року дохід місцевих бюджетів зріс на 9%

За 10 місяців поточного року дохід місцевих бюджетів зріс на 9%. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «Станом на 1 листопада сума, яку перерахували платники податків Київщини до місцевих скарбниць, складає майже 13 мільярдів гривень, що на 1 мільярд гривень перевищує надходження минулого року», - зазначив Загорський.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси