Вхід на сайтСлужба у справах дітей

Тематична зустріч "Протидія торгівлі людьми, попередження асоціальних проявів у підлітковому середовищі"

18 жовтня 2007 року за ініціативи Європейського Парламенту започатковано День боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо - жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
2 жовтня 2017 року з метою профілактики негативних проявів та обізнаності студентів Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького головними спеціалістами служби у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації Тихопієм В. Я. та Матвєєвою О. В. проведено тематичну зустріч «Протидія торгівлі людьми, попередження асоціальних проявів у підлітковому середовищі».

Детальніше...

 

Інформація для багатодітних сімей.

Шановні батьки! У зв'язку із появою бланків посвідчень дітей із багатодітних сімей, просимо з'явитися в службу у справах дітей для заміни тимчасових довідок на постійні посвідчення. В першу чергу будуть проведенні заміни дітям, які отримали посвідчення вперше. Нагадуємо, щодо належного користування та зберігання даних посвідчень.

Посвідчення, які мають неохайний вигляд – вважаються недійсними (неохайний вигляд - обгорілі, залиті, заплямовані, пописані, розірвані тощо).

 

Служба у справах дітей інформує

IMG_8210В рамках проведення профілактичних заходів по недопущенню жорстокого поводження з дітьми, агресивної поведінки підлітків, протидії торгівлі дітьми в Україні, асоціальних проявів в підлітковому середовищі, головним спеціалістом служби у справах дітей Тихопієм В.Я. спільно з інспектором ювенальної превенції Богуславського відділу поліції                   В.Т. Литвином 31.05.2017 року в приміщенні ДПТНЗ «Богуславське ВПУ СП» проведено тематичну зустріч з учнями закладу «Інформований – значить захищений».

Під час виступу проаналізовано стан дитячої злочинності в районі, ознайомлено з чинним законодавством щодо попередження вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, насильства в сім’ї. Роз’яснено особливості адміністративної, кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Продемонстровано тематичні відеоматеріали щодо попередження суїцидальної поведінки неповнолітніх, протидії торгівлі дітьми в Україні та обговорено сюжети представлених матеріалів.

Детальніше...

 

Служба у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації

Служба у справах дітей


Калінська Оксана Анатоліївна - начальник служби

Тихопій Віталій Якович - головний спеціаліст служби, секретар комісії з питань захисту прав дитини

Бурбан Анастасія Ігорівна - головний спеціаліст служби.


Сектор опіки та піклування служби у справах дітей


Смоляр Юрій Володимирович - завідувач сектору

Молодик Тетяна Петрівна - головний спеціаліст сектору


Графік роботи:

понеділок-п'ятниця   з 800 до 1700

п'ятниця з 800 до 1600

вихідний день субота, неділя.


Адреса: 09701, Київська область, місто Богуслав, вул. Франка, 4, каб. 403

тел. 04561-5-15-66

 

 

Про участь дітей соціально – незахищених категорій в обласному Новорічному святі

IMG_003722 грудня 2016 року службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації організовано участь дітей соціально-незахищених категорій в обласному заході з нагоди Новорічних та Різдвяних свят, яке відбулось у приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

60 дітей сиріт, діти, позбавлених батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО, талановиті та обдаровані діти Богуславського району мали змогу   взяти участь в іграх та розвагах, переглянути Новорічну театралізовану виставу, отримати солодощі та подарунки від служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси