Вхід на сайтБогуславський районний відділ ДРАЦС

Прийом заяв на реєстрацію шлюбу у період карантину

Відповідно до наказу Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Київ) від 09.04.2020 року № 466/6  «Про організацію роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану Київської області у період карантину» Богуславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану забезпечує прийом громадян з питань державної реєстрації  народження, смерті та шлюбу.

У період карантинних обмежень подати заяву на реєстрацію шлюбу можна не виходячи з дому. Здійснити це можна через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

У разі неможливості подати заяву через веб-портал, прийом громадян для подачі заяви на реєстрацію шлюбу здійснюватиметься за  попереднім записом на прийом до нашого відділу за телефоном (04561 )5-15-40.

Також повідомляємо, що відповідно до Переліку відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які будуть здійснювати прийом заяв на проставлення апостиля  у період карантину, Міністерством юстиції України на території Київської області визначено лише відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Київській області Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), який знаходиться за адресою : м. Київ, вул. Ярославська, 5/2, тел. (044) 425-47-99,  462-58-62.

Нагадуємо, що на фоні загостреної епідеміологічної ситуації та для запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, прийом громадян до відділу проводиться за наявності у них індивідуальних засобів захисту –масок. респіраторів.

 

Богуславський районний відділ ДРАЦС інформує:

uЗ метою запобігання поширення респіраторних інфекцій, викликаних короновірусом COVID-19 та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин, ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ВІДДІЛІ ДРАЦС ОБМЕЖЕНО.

У зв’язку з цим, прийом громадян здійснюється виключно з питань державної реєстрації народження та  смерті.

З 14.03.2020 року та до закінчення карантину ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ВСІХ уникнути особистого відвідування відділу ДРАЦС без нагальної потреби.

ВСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ та РОЗ'ЯСНЕННЯ можна отримати он-лайн не виходячи з дому та НЕ РИЗИКУЮЧИ своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ готові надати відповіді працівники Богуславського районного відділу ДРАЦС ЦМУ МЮ (м. Київ)

- за телефоном: (04561) 5-15-40;

Детальніше...

 

Булінг - це насильство!

plakat_stop_buling_novuy_2019
 

Зупинимо булінг разом!

zypunumo_byling_kaverЗупинимо булінг разом!
 

МАЄШ ПИТАННЯ?

МАЄШ ПИТАННЯ?
http://pravo.minjust.gov.ua
Всеукраїнський правопросвітнький проект
« Я МАЮ ПРАВО»
тел. 0 (800) 213 103
Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: цілодобово та безкоштовно у межах України
20180321_1151_ya_mayu_pravoМАЄШ ПИТАННЯ?
Всеукраїнський правопросвітнький проект
« Я МАЮ ПРАВО»
тел. 0 (800) 213 103
Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: цілодобово та безкоштовно у межах України

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси