Вхід на сайтПАСПОРТИ бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

ПАСПОРТ  бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю,    хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік. Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

  

ІНСТРУКЦІЯ з підготовки бюджетних запитів до проекту місцевого бюджету


ІНСТРУКЦІЯ з підготовки бюджетних запитів до проекту місцевого бюджету

24.01.2019 № 7)

Завантажити.

Форма 1.

Форма 2.

Форма 3. 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси